KONTAKTA OSS PÅ ACTAS

 

Har du frågor kring CE-märkning, vilken certifiering du behöver eller bara är nyfiken på vad vi gör? 

Skicka in ett meddelande nedan så kontaktar vi dig inom kort.

Namn *

E-post *

Telefon

Meddelande

Klart! Meddelandet mottaget.

ACTAS MEDARBETARE

 

Kontaktuppgifter för Actas samtliga medarbetare. Tveka inte att höra av dig med dina frågor via  e-mail eller telefon.

niklas.bodin.jpg

Salesmanager 

CE-marking consultant

 Project manager

niklas@actas.se

+46 (0) 70-795 01 62

josefin.n.valencia.jpg

CEO Actas Space

HSEQ consultant

Project manager

josefin@actas.se

+46 (0) 76-338 35 13

Per-danielsson-actasgruppen.jpg

CEO Actas Konsult

Project manager

per@actas.se

+46 (0) 70-795 01 20

logo.png
Lena Svensson

Construction manager 

Project manager

lena@actas.se

+46 (0) 76-338 33 13

image001.jpg
Tobias Joensuu

Specialist work environment and certification

tobias.joensuu@actas.se

+46 (0)76-818 55 33

logo.png
Diego Talavera 

Project engineer

diego.talavera@actas.se

+46 (0)76-898 29 01

Lars Burman.jpg
Lars Burman

Site Manager Skellefteå

HSE Specialist

lars.burman@actas.se

+46 (0) 73-509 32 70 

RalphNära.png
Ralph Ljungblad

CE consultant

Project management

ralph.ljungblad@actas.se

+46 (0) 76-697 78 66

Marcus Vaneryd CV.jpg
Marcus Vaneryd

External Consultant

HSE

HSE.Northvolt@actas.se

+46 (0) 73-241 18 11

logo.png
Ingela Fernström

Project administrator

Ingela@actas.se

logo.png
Hans Isaksen

External consultant mechanical control

hans.isaksen@hotmail.se

+46 (0) 70-572 12 06

logo.png
Jonas Andersson

External consultant construction management

jonas.andersson@ja-son.se

+46 (0) 70-205 85 99