KONTAKTA OSS PÅ ACTAS

 

Har du frågor kring CE-märkning, vilken certifiering du behöver eller bara är nyfiken på vad vi gör? 

Skicka in ett meddelande nedan så kontaktar vi dig inom kort.

Namn *

E-post *

Telefon

Meddelande

ACTAS MEDARBETARE

 

Kontaktuppgifter för Actas samtliga medarbetare. Tveka inte att höra av dig med dina frågor via  e-mail eller telefon.

Ägare, VD Actas gruppen, CE- konsult.

niklas@actas.se

070-795 01 62

Ägare, Platschef Malmfälten, KMA- Konsult, Byggledare, Projektledare

josefin@actas.se

076-338 35 13

Personalansvarig, Projektkoordinator, Dokumentstöd, Administratör, KMA-Konsult.

renita@actas.se

076-338 38 50

Per Danielsson

Senior Projektledare, Byggledare, Projektchef

per@actas.se

070-795 01 20

Lena Svensson

Byggledare, Projektledare.

lena@actas.se

076-338 33 13

Diego Talavera 

Project Engineer

diego.talavera@actas.se

+46 (0)76-898 29 01

Ingela Fernström

Projektadministratör.

Ingela@actas.se

Hans Isaksen

Extern konsult kontroll mek.

hans.isaksen@hotmail.se

070-572 12 06

Jonas Andersson

Extern konsult byggledning.

jonas.andersson@ja-son.se

070-205 85 99

Sofia Stenman

Förändringsledare

sofia@actas.se

+46 (0)70-320 79 19 

ACTAS KONSULT AB

Actas Konsult AB finns där för ditt företag i uppstart och utveckling. Vi hjälper dig med certifieringsprocesser, arbetsmiljö och dess implementeringar, allt från kvalité till CE märkning av din produkt.

VÅRA KONTOR

Actas Gruppen har kontor i Kiruna, Gällivare, Piteå och Skellefteå. 

Företagets huvudsäte är i Piteå.

KONTAKTA OSS

Tveka inte att höra av dig med dina frågor.

Här hittar du kontaktuppgifter till samtliga av Actas medarebetare

E-mail

Actasgruppen: niklas@actas.se

Malmfälten: josefin@actas.se

Telefon: +46 70-795 01 62

© 2019  Actas Gruppen.