ACTAS KONSULT AB

Actas Konsult AB finns där för ditt företag i uppstart och utveckling. Vi hjälper dig med certifieringsprocesser, arbetsmiljö och dess implementeringar, allt från kvalité till CE märkning av din produkt.

VÅRA KONTOR

Actas Gruppen har kontor i Kiruna, Gällivare, Piteå och Skellefteå. 

Företagets huvudsäte är i Piteå.

KONTAKTA OSS

Tveka inte att höra av dig med dina frågor.

Här hittar du kontaktuppgifter till samtliga av Actas medarebetare

E-mail

Actasgruppen: niklas@actas.se

Malmfälten: josefin@actas.se

Telefon: +46 70-795 01 62

© 2019  Actas Gruppen.

KONTAKTA OSS PÅ ACTAS

 

Har du frågor kring CE-märkning, vilken certifiering du behöver eller bara är nyfiken på vad vi gör? 

Skicka in ett meddelande nedan så kontaktar vi dig inom kort.

ACTAS MEDARBETARE

 

Kontaktuppgifter för Actas samtliga medarbetare. Tveka inte att höra av dig med dina frågor via 

e-mail eller telefon.

Ägare, VD Actas gruppen, CE- konsult.

niklas@actas.se

070-795 01 62

Ägare, Platschef Malmfälten, KMA- Konsult, Byggledare, Projektledare

josefin@actas.se

076-338 35 13

Personalansvarig, Projektkoordinator, Dokumentstöd, Administratör, KMA-Konsult.

renita@actas.se

076-338 38 50

Lena Svensson

Byggledare, Projektledare.

lena@actas.se

076-338 33 13

Sofia Stenman

Förändringsledare

sofia@actas.se

+46 (0)70-320 79 19 

Roger Kemi

Kontrollansvarig Mek.

roger@actas.se

076-338 38 86

Per Danielsson

Senior Projektledare, Byggledare.

per@actas.se

070-795 01 20

Eva Viklund

Projektadministratör.

eva@actas.se

070-795 01 14

Ingela Fernström

Projektadministratör.

Ingela@actas.se

Joakim Eriksson

Projektledare.

joakim@actas.se

070-330 62 62

Jonas Andersson

Extern konsult byggledning.

jonas.andersson@ja-son.se

070-330 62 62

Hans Isaksen

Extern konsult kontroll mek.

hans.isaksen@hotmail.se

070-572 12 06