KONTAKTA OSS PÅ ACTAS

 

Har du frågor kring CE-märkning, vilken certifiering du behöver eller bara är nyfiken på vad vi gör? 

Skicka in ett meddelande nedan så kontaktar vi dig inom kort.

Namn *

E-post *

Telefon

Meddelande

Klart! Meddelandet mottaget.

ACTAS MEDARBETARE

 

Kontaktuppgifter för Actas samtliga medarbetare. Tveka inte att höra av dig med dina frågor via  e-mail eller telefon.

niklas.bodin.jpg

Ägare, VD Actas gruppen, CE- konsult.

niklas@actas.se

070-795 01 62

josefin.n.valencia.jpg

Ägare, Platschef Malmfälten, KMA- Konsult, Byggledare, Projektledare

josefin@actas.se

076-338 35 13

Per-danielsson-actasgruppen.jpg

Senior Projektledare, Byggledare, Projektchef

per@actas.se

070-795 01 20

logo.png
Lena Svensson

Byggledare, Projektledare.

lena@actas.se

076-338 33 13

image001.jpg
Tobias Joensuu
logo.png
Diego Talavera 

Project Engineer

diego.talavera@actas.se

+46 (0)76-898 29 01

logo.png
Ingela Fernström

Projektadministratör.

Ingela@actas.se

logo.png
Hans Isaksen

Extern konsult kontroll mek.

hans.isaksen@hotmail.se

070-572 12 06

logo.png
Jonas Andersson

Extern konsult byggledning.

jonas.andersson@ja-son.se

070-205 85 99

logo.png
Sofia Stenman

Förändringsledare

sofia@actas.se

+46 (0)70-320 79 19